Δευτέρα, 06 Δεκεμβρίου 2021
A+ R A-

Αθήνα, 5 Νοεμβρίου 2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο 2

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Συνάδελφοι,

Έληξε χθες στις 04/11/2021 στις 20:00 η προθεσμία υποβολής υποψηφιοτήτων για τις εκλογές του Συλλόγου, οι οποίες θα διεξαχθούν με ψηφιακά μέσα:

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 ώρα 8:00

ΕΩΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 ώρα 20:00

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο κατέθεσε τον συνδυασμό της η κάτωθι παράταξη :

      ΕΝΟΤΗΤΑ

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή :

      ΕΝΟΤΗΤΑ

Για αντιπροσώπους Ο.Τ.Ο.Ε. – Ε.Κ.Α. :

      ΕΝΟΤΗΤΑ

 

Υποψήφιοι για Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΔ. ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΑ (472)

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΕΠΟΛΙΩΝ (323)

3

ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ Β’ (722)

4

ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΛΙΜΟΥ (19)

5

ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ (358)

6

ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΛ. ΜΑΡΟΥΔΑ ΠΑΤΡΩΝ (83)

7

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Ε7 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (202)

8

ΚΑΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9

ΚΑΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

RETAIL EXTERNAL & ALTERNATIVE CHANNELS

10

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Β8 ΚΑΒΑΛΑ (225)

11

ΚΟΛΟΒΙΣΤΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (328)

12

ΚΟΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

V- BANKING

13

ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

GTB Δ/ΝΣΗ TRADE & SUPPLY CHAIN FINANCE

14

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Γ5 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (383)

15

ΜΑΝΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

SABBATICAL

16

ΜΑΝΩΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Β8 ΚΑΒΑΛΑ (225)

17

ΝΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

CLEARING F.X.

18

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

GLA – Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΔΑΝΕΙΩΝ ΤΡΑΠ. ΙΔΙΩΤΩΝ & ΠΙΣΤ. ΚΑΡΤΩΝ

19

ΠΑΝΔΗ ΗΛΙΑΝΑ

V- BANKING

20

ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΜΕΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ & ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ SB SEGMENT

21

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ

22

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

SABBATICAL

23

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (35)

24

ΣΜΑΪΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

LDD

25

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΔ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΒΑΛΑ (225)

26

ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ)

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (243)

27

ΤΣΑΝΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

PAYMENTS & CASH MANAGEMENT

28

ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

29

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

30

ΧΗΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

SABBATICAL

 

 

 

 

 

 

 

Εξελεγκτική Επιτροπή

 

 

1

ΚΑΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΛ. ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ (31)

2

ΚΟΠΑΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΟΔ. ΟΘΩΝΟΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑ (25)

3

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ

TRADE FINANCE

4

ΠΑΝΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΟΔ. ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ (260)

 

 

Υποψήφιοι για Ο.Τ.Ο.Ε.

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΔ. ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΑ (472)

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΕΠΟΛΙΩΝ (323)

3

ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ Β’ (722)

4

ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΛΙΜΟΥ (19)

5

ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΛ. ΜΑΡΟΥΔΑ ΠΑΤΡΩΝ (83)

6

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Ε7 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (202)

7

ΚΑΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8

ΚΑΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

RETAIL EXTERNAL & ALTERNATIVE CHANNELS

9

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Β8 ΚΑΒΑΛΑ (225)

10

ΚΟΛΟΒΙΣΤΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (328)

11

ΚΟΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

V- BANKING

12

ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

GTB Δ/ΝΣΗ TRADE & SUPPLY CHAIN FINANCE

13

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Γ5 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (383)

14

ΜΑΝΩΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Β8 ΚΑΒΑΛΑ (225)

15

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΤΘΑΙΟΣ

TRADE FINANCE

16

ΝΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

CLEARING F.X.

17

ΠΑΝΔΗ ΗΛΙΑΝΑ

V- BANKING

18

ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΜΕΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ & ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ SB SEGMENT

19

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ

20

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

SABBATICAL

21

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (35)

22

ΣΜΑΪΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

LDD

23

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΔ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΒΑΛΑ (225)

24

ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ)

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (243)

25

ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

26

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

Υποψήφιοι για Ε.Κ.Α.

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΕΠΟΛΙΩΝ (323)

2

ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΛΙΜΟΥ (19)

3

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Ε7 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (202)

4

ΚΟΛΟΒΙΣΤΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (328)

5

ΚΟΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

V- BANKING

6

ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

GTB Δ/ΝΣΗ TRADE & SUPPLY CHAIN FINANCE

7

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Γ5 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (383)

8

ΝΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

CLEARING F.X.

9

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

GLA – Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΔΑΝΕΙΩΝ ΤΡΑΠ. ΙΔΙΩΤΩΝ & ΠΙΣΤ. ΚΑΡΤΩΝ

10

ΠΑΝΔΗ ΗΛΙΑΝΑ

V- BANKING

11

ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΜΕΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ & ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ SB SEGMENT

12

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ

13

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

SABBATICAL

14

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (35)

15

ΣΜΑΪΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

LDD

16

ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

17

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα οικονομικώς τακτοποιημένα μέλη του Συλλόγου.

Η ψηφοφορία θα γίνει με ψηφιακά μέσα και θα σταλούν με e-mail ακριβείς αναλυτικές οδηγίες.

 

           Για την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

   Ο Πρόεδρος                                           Τα Μέλη

 

Ρ. Κωνσταντέλιας                Β. Γκότσης                     Σ. Κουκουβάος

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 1, Τ.Κ. 106 79
ΤΗΛΕΦΩΝΑ: 210 3614363, 210 3614319 (4 γραμμές)
FAX: 210 3613047, 210 3614270
E-MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

ΓΡΑΦΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΕΓΝΑΤΙΑ 55, Τ.Κ. 54631
ΤΗΛΕΦΩΝΟ & FAX: 2310243843
E-MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

 

Άμεση Επικοινωνία

E-mail:
Θέμα:
Μήνυμα: